Güller Döken Kılıç ve Meral Aşan Hoca

You may also like...

5 Responses

 1. Melike TAŞKESENLİOĞLU dedi ki:

  Sayın Hocam Erol ERDOĞAN Beyefendi. Öncelikle değerli bildiriminizden ötürü,sevgili hocamızın vefatını teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Bu vesileyle bir kez daha dünyanın gelip geçici bir oyalanma aynı zamanda bir sınav merkezinin oluşunu şuuruyla değerli hocamıza Yüce ALLAH’tan rahmet geride kalanlara, şahsınızda sevdiklerine sabrı cemiller niyaz ederim. Hocamızın mekanının cennet olmasını temenni ederim. Sonsuz şükranlarımla. İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN. HAKTAN GELDİK HAKKA DÖNECEĞİZ

 2. neşe özçelik dedi ki:

  Sayın hocam. Allah sizden razı olsun, haber verdiniz, vefa örneği gösterdiniz. Bu zamanda birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Meral hocamıza Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Onun bizde bıraktığı insanı değerleriyle unutmamaya çalışacağız. Allah’a emanet olun.

 3. Ayşe Nazan Çolak dedi ki:

  İki seneye yakın öğrencisi olma şerefine nail olmuştum. Naif kişiliği eserlerine ve sabrına yansıyordu. Rabbim mekanını cennet eylesin.

 4. aysel yavuz dedi ki:

  Sayın Hocam Erol ERDOĞAN. Allah sizden razı olsun, haber verdiniz, Meral hocamıza Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Tüm sevdiklerine sabrı cemiller niyaz ederim. Allah’a emanet olun.

 5. safirden dedi ki:

  Allah mekanını cennet eylesin, sizlere de uzun bir ömür bahşetsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir